MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia to miejscowy niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji odżywczysh, leczniczych i regenerujących. Efekty mezoterapii to wygładzenie zmarszczek, blizn i rozstępów oraz zwiększenie jędrności skóry. Dzięki mikronakłuciom podczas zabiegu zdolność wnikania składników aktywnych zwiększa się o około 3000 razy w stosunku do zwykłej aplikacji kremu. Dzięki zabiegowi mezoterapii medycznej przyspiesza się mikrokrążenie krwi w tkankach i pobudza się skórę do autoregeneracji.
Mezoterapia jest bardzo popularna, gdyż kuracja ta szybko daje zauważalne efekty i jest bardzo bezpieczna. W rzadkich przypadkach po zabiegu mezoterapii może wystąpić krótkotrwały rumień czy zasinienie. Przez kilka dni po zabiegu mezoterapii należy unikać słońca ze względu na ryzyko powstania przebarwień.

WSKAZANIA:

 • ujędrnienia wiotczejącej skóry
 • profilaktyki przeciwzmarszczkowej
 • zapobieganiu wypadaniu włosów
 • redukcji cellulitu (uda, brzuch, pośladki)
 • redukcji rozstępów

Zalecenia przed zabiegiem:

 • 2 tygodnie przed zabiegiem odstawić aspirynę,

Przeciwwskazania do mezoterapii

 • alergia na którąkolwiek substancję stosowaną podczas zabiegu
 • choroby skóry (infekcje wirusowe i bakteryjne)
 • choroby nowotworowe
 • choroby autoimmunologiczne
 • ciąża i okres laktacji
 • stosowanie leków przeciwkrzepliwych

OCZY

Mezoterapia igłowa uważana jest za jedną z najskuteczniejszych metod rewitalizacji skóry wokół oczu. Zabieg preparatem Dermaheal poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu, wygładza drobne zmarszczki i kurze łapki. Wskazania: ciemne kręgi wokół oczu, obrzęk powiek, korekcja cienkich zmarszczek.

SKÓRA TWARZY

Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnie przygotowanego koktajlu witamin i innych składników odżywczych. W zależności od potrzeb skóry można zastosować inne preparaty. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym specjalnym kremem znieczulającym. Rekonwalescencja jest krótka i bezbolesna. Bezpośrednio po aplikacji preparatu na skórze mogą pojawić się drobne zasinienia i zaczerwienienia, które z łatwością można ukryć pod pudrem mineralnym. W związku z tym jest to idealny sposób na poprawę jakości skóry dla wszystkich tych, którzy prowadzą intensywne życie zawodowe i nie mogą sobie pozwolić na długą absencję w pracy.

Efekty:

 • poprawa metabolizmu komórek, stymulacja fibroblastów, wzrost produkcji kolagenu i elastyny, poprawa jędrności, nawilżenia i odżywienia skóry

SKÓRA GŁOWY

Metoda stosowana jest w leczeniu różnych problemów skory głowy i włosów, przede wszystkim przy słabym wzroście, wypadaniu, przerzedzeniu i suchości włosów  oraz łojotoku.
Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się przeprowadzenie 6-8 zabiegów – czterech w odstępach 2 tygodniowych, pozostałe w odstępach miesięcznych.
Dermaheal HL to produkt do mezoterapii, który nie tylko zapobiega, ale również redukuje objawy  wypadania włosów i łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację krążenia. Zapobiega problemom skóry głowy, zwiększa gęstość i grubość włosów, a także nawilża i odżywia włosy oraz skórę głowy.