O nas


S-Medica to unikatowe i zarazem nowoczesne miejsce na mapie w województwie warmińsko-mazurskim. Stworzona przez nas oferta uwzględnia najnowocześniejsze światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej. Nasze usługi dedykujemy wszystkim bez względu na wiek.

Poza najwyższej klasy sprzętem oferujemy Państwu to, co mamy najcenniejsze naszą wiedzę wraz z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów.


Nasz zespół od wielu lat rozwija swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej poprzez systematyczne uczestnictwo w konferencjach, kongresach, warsztatach krajowych i międzynarodowych. Nasze umiejętności potwierdzają dziesiątki certyfikatów i dyplomów z różnorodnych kursów i warsztatów z tej dziedziny, zdobytych w kraju i za granicą. Jesteśmy na bieżąco w wszelkimi nowościami w medycynie estetycznej, a w swojej pracy używamy wyłącznie solidnie przebadanych naukowo, posiadanych wszelkie wymagane certyfikaty materiałów medycznych renomowanych firm. Od wielu lat rozwijamy swoje umiejętności zawodowe w zakresie medycyny estetycznej poprzez systematyczne uczestnictwo w konferencjach, kongresach, warsztatach krajowych i międzynarodowych.  

Nasze kliniki stale się rozwija. Mamy już rzeszę zadowolonych klientek i klientów, marzymy o tym aby nasi klienci mogli korzystać z pełnego zakresu medycyny, nie tylko estetycznej, dlatego stale podwyższamy sobie cele i w najbliższym czasie powiększymy ofertę o różnego rodzaju specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.


Z naszych usług możecie obecnie korzystać w Olsztynie i jego okolicach, Ełku, Mrągowie, Węgorzewie, Olecku, Mikołajkach oraz Giżycku. Zachęcany do obserwowania naszej strony i śledzenia naszej oferty i promocji. Wszystkie zabiegi wykonuje u nas kadra lekarska pod patronatem doktora Jacka Szoka, w cenę każdego zabiegu wliczona jest konsultacja przed i po zabiegu.

ZAPRASZAMY!Znajdź najbliższy oddział S-MEDICA i skontaktuj się z nami